محل تبلیغات شما

خدای مسیح شکرت من را از بند اسارت های زندگی ام  نجات دادی

ای خدای من ، ای خدای مسیح ، به حضور تو آمده ام  ، تو تنها پناه گاه امن زندگی هستی ای پدر ،  خداوندا فرای همه ی قدرت ها تو هستی ، خداوندا تو وعده های خودت را با سرزمین ایران ما را به یاد بیاور ، پادشاه هایی که این کشورداشت ، مثل کوروش ، قوم تو رو از بردگی آزاد کرد ،  ای خداندا تو همیشه بر ایران ما نظر خاص داشتی ، ای خداوندا می طلبم که تو شفقت کنی ، مردم درد مندمان را به حضور تو می آورم  ،  مردمی که بافقر ، فساد و ظلم دست و پنجه نرم میکنند ، ای عیسی مسیح تو برای آن ها آمدی ، برای گرانباران و خستگان .

ای خداندا ، آنهایی که برای عدالت قدم بر میدارند و در زندان ها هستند ، تک تک آنها رو به حضور تو می آورم و برای آنها طلب شفاعت میکنم ، میطلبم دست محافظ تو بر سر آنها باشد ، ای خداوندا می خواهم آن گرانباران بفهمند که ما مسیحی ها در کنارشون هستیم، در کنارشان می ایستیم و قدم بر میداریم .

خدایا برای تمامی زندانیان که برای عدالت ایستادگی کردند و میجنگند ،برای کسانی که برای پارسایی ایستادگی میکنند و میجنگند ، برای اون مادری که در کشورم ایران در سلطل های زباله دنبال غذا برای فرزندش میگردد،برای مردمی که از فقر از هر راهی به دنبال امرار معاش هستند ، برای کولبران کردی که در سرما میمیرند ، برای زله زدگان گرمانشاه که داغدار و بی خانمان شدند وتا  الان بی سرپناه هستند ، برای معلمانی که به فرزندان جامعه ی ایران درس میدهند و آنها را پرورش میدهند اما حقوق آنها پایمال می شود ، برای کارگرانی که ماه ها حقوق دریافت نکردند و در اعتراض دریافت به حقوقشان شکنجه و زندانی میشوند، برای کسانی که به خاطر عدالت ایستادند و کشته شدند .

ای پدر ، ایران ما پر از درد است ، مردم ایران زیر بار این بی عدالتی و فشار زندگی در خود شکستند، خدای مسیح تک تک این عزیزان را به حضور تو می آورم و دست فیض تو ، رحمت تو  با آنها باشد ، خداوندا آزادی آنها را می طلبم ، خداوندا با اقتدار نام مسیح دیوار ها ی ظلم و بی عدالتی در ایران فرو بریزد ، زنجیر های اسارت ایران پاره شود ، در زندان بزرگی به وسعت کل  ایران با نام تو ای عیسی مسیح ، صلح ، سلامتی و آزادی قرار بگیرد ، خداوندا مادرانی که داغدار هستند را تسلی بده ، چه خون هایی در ایران من به خاطر عدالت و حق خواهی ریخته شد ، خداوندا آنهایی که جانشان در خطر است و با مرگ دست و پنجه نرم میکنند را تو تسلی بده ، خداوندا بنام عیسی مسیح میطلبم نقشه های شریرانه را باطل کن و تیر های شرورانه ی شریر را بی ثمر کن ، پیرزوزی و آزادی تو را بر ایران و ایرانی که اکنون  زیر فشار ظلم ، بی عدالتی ، فقر و فساد اعلام میکنم . به نام عیسی مسیح خداوند ، آمین 

دعا برای کشته شدگان آبان 98 توسط حکومت جمهوری اسلامی و دعا برای تسلی خانواده های کشته شدگان

دعا برای زنان ایران زمین که از شکنجه و زندانی شدن توسط حکومت جمهوری اسلامی ایران آزاد شوند

دعا برای کوله بران کشته شده و زندانی در کشور ایران توسط دولت جمهوری اسلامی

، ,تو ,مسیح ,خداوندا ,ای ,ها ,، برای ,حضور تو ,به حضور ,، ای ,عیسی مسیح

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها