محل تبلیغات شما

ایمان به مسیح جرم است؟

اینجانب به عنوان یک  فعال حقوق بشر و مسیحی قربانی  ،از نقض حقوق بشر توسط حکومت جمهوری اسلامی ایران   به شدت آسیب دیده و به تنگ آمده ام ،بر آن شده ام چند خطی برای شما عزیزان  بنویسم. در کشور من مسیحیت توسط حکومت جمهوری اسلامی ایران جرم محسوب میشود ، حکومت جمهوری اسلامی ایران دعا و پرستش مسیحی ها را در کشور ،اقدام علیه امنیت ملی گماشته و با این عنوان  مسیحیان بی گناه را دستگیر و زندانی و شکنجه میکند،خواننده ی محترم این متن شما بگویید  پرستش ، دعای و مشارکت یک مسیحی جرم تلقی میشود؟

مطابق مواد و19 اعلامیه جهانی حقوق بشر که به آزادی بیان و عقیده تاکید دارد،اقلیت های دینی  می بایستی از حقوق برابر و امنیت برخوردار باشند ومتاسفانه  این حقوق در ایران فقط نوشته شده است و از اجرایی و عملی کردن آن بر اساس قانون اساسی ایران وحکومت جمهوری اسلامی  ایران هیچ خبری نیست.

فشار و خشونت ، کاهش امنیت جانی و مادی و روانی اقلیت‌های دینی و تبعیض و حذف تدریجی آنان از سطح جامعه ی ایران توسط حکومت جمهوری اسلامی ایران روز به روز بیشتر میشود.بی‌توجهی قانون جمهوری اسلامی  ایران به تعهدات بین‌المللی و اعمال خشونت آمیز این حکومت  به پیکره ی انسانیت آسیب جدی زده است.

چند مثال میزنم:

آقای ناصر نورد گل تپه به خاطر مسیحی بودن توسط حکومت جمهوری اسلامی ایران به 10 سال حبس محکوم شده و در زندان اوین ایران دوره ی محکومیت خود را طی میکند.

آقای یوسف ندر خانی به خاطر مسیحی بودن توسط حکومت جمهوری اسلامی محکوم به 10 سال حبس محکوم شده و در زندان اوین ایران دوره ی محکومیت خود را طی میکند.

خانم رخساره قنبری معروف به ماهرخ نیز به خاطر مسیحی بودن در زندان کچویی  کرج تهران دوران محکومیت خود را طی میکند.

آقای اسماعیل مغربی نژاد نیز به عنوان یک مسیحی در زندان به سر میبرد.

و هزاران هزار مسیحی دیگر در کشور ایران در زندان هستند یا مجبور به ترک کشور شده اند .

من به عنوان یک مسیحی قربانی شده تقاضا دارم صدای دادخواهی مرا بشنوید

" من خواهان آزادی و برابری و حکومت انسانی در کشورم هستم،مردم سرزمین من رابرای عدالت یا کشته میشوند و یا زندانی میشوند یا فرار میکنند"

خداوندا قلب دولت جمهوری اسلامی ایران را لمس کن تا مردم ملت ایران از این زندانی که دولت جمهوری اسلامی برای آنها ساخته است آزاد شوند .

ای خدای مسیح عدالت خود را در سر زمین ایران  برقرار کن.

دعا برای کشته شدگان آبان 98 توسط حکومت جمهوری اسلامی و دعا برای تسلی خانواده های کشته شدگان

دعا برای زنان ایران زمین که از شکنجه و زندانی شدن توسط حکومت جمهوری اسلامی ایران آزاد شوند

دعا برای کوله بران کشته شده و زندانی در کشور ایران توسط دولت جمهوری اسلامی

جمهوری ,مسیحی ,اسلامی ,حکومت ,ی ,حقوق ,جمهوری اسلامی ,اسلامی ایران ,حکومت جمهوری ,در زندان ,توسط حکومت ,جمهوری اسلامی ایران ,حکومت جمهوری اسلامی ,توسط حکومت جمهوری ,دولت جمهوری اسلامی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کار تحقیقی حقوق