محل تبلیغات شما

ای خداوند عادل و پرجلال  مسیح ، ای خداوند نیکو به حضور تو می آییم ، ای خداوندی که بی عدالتی را تحمل نمیکنی ، خداوندا به حضور تو می آیم برای کسانی که برای نیکویی ، عدالت ، آزادی در کشور ایران می ایستند ، در حضور تو برای آنها شفاعت می طلبم ، عیسی مسیح وقتی پولس که کلیسا و فرزندان تو را آزار میداد را ملاقات کردی و گفتی چرا فرزندان من را آسیب می رسانی ، خداوندا در کشور من دولت جمهوری اسلامی ایران  ، به مردم ظلم میکند انگار این دولت ظالم به عدالت تو ظلم میکند از می طلبم به یاری مردم ایران برو و قلب آنها را لمس کن .

خداوندا می طلبم برای عزیزانی که در برابر ظلم دولت  جمهوری اسلامی برای حقوق کودکان ، ن ، کارگر ایستاده اند ،عزیزانی که در برابر بی عدالتی ایستادند ، عزیزانی که برای عدالت تو در جامعه ی ایران با گلوله توسط حکومت جمهوری اسلام کشته شده و یا دستگیر و شکنجه می شوند ،در زندان هم حقوق این آزادی خواهان غیور رعایت نمی شود و به اعتصاب غذا دست می زنند و جانشان بیشتر و بیشتر در خطر است ، کودکانی که در کردستان به خاطر سیر کردن شکم خانواده هایشان در کوهستان ها یخ میز نند و جان میدهند ، خداوندا کولبر هایی که بی گناه با گلوله ی دولت جمهوری اسلامی ایران کشته و دستگیر می شوند.

ای روح القدوس تو اطراف مردم مظلوم ایران سپر باش و از آنها مراقبت کن ، خداوندا می طلبم از تو که هیچ کس بخاطر عدالت ،آزادی ، باور و عقیده اش در زندان نباشد.

ای خداوندا مردم ایران من به خاطر فقر ، ظلم و بی عدالتی  با پوشیدن کفن به خیابان ها می آیند ، و حقشان را می طلبند ولی جوابی نیست و به زندان می روند ، ای خداوند عادل ، ای عیسی که بخاطر عدالت بلند شدی ، جوا آزادی خواهان را بده .

خداوندا عدالت تو در کشور من ایران و بر قلب تک تک ایرانی ها قرار بگیرد ، به نام خداوند قدوس و پر فیض مسیح که مظهر تمام خوبی هاست آمیییییین

دعا برای کشته شدگان آبان 98 توسط حکومت جمهوری اسلامی و دعا برای تسلی خانواده های کشته شدگان

دعا برای زنان ایران زمین که از شکنجه و زندانی شدن توسط حکومت جمهوری اسلامی ایران آزاد شوند

دعا برای کوله بران کشته شده و زندانی در کشور ایران توسط دولت جمهوری اسلامی

، ,تو ,ای ,خداوندا ,عدالت ,ظلم ,، خداوندا ,می طلبم ,، ای ,ای خداوند ,عدالت تو ,دولت جمهوری اسلامی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها